Swing Back in Time
Hou je hoed vast, trek je gordels aan, want we maken een snelle tijdreis naar….
Tromgeroffel……1958! Het jaar dat de chip werd uitgevonden, de NASA z’n naam kreeg en Pipo de Clown z’n debuut maakte op dat nieuwe wonder genaamd televisie. En alsof dat nog niet genoeg was, waren er ook nog een paar lokale helden hun batjes kruisten, in de donkere kelders van de Rooms Katholieke Kring in Gilze. Ons ‘tafeltennisklupje’ zag het daglicht (kan niet in een donkere kelder… weten wij ook wel…). De scherpe ‘tellers’ onder jullie, zien ‘m al aankomen: Onze club is precies 65 jaar! Ouder dan de gemiddelde dansmuziek, maar dat betekent niet dat we niet los kunnen gaan.
Dus haal die retro batjes van zolder, geef je dansschoenen een poetsbeurt (of twee), oefen die coole moves die je dacht te zijn vergeten, en blader door die oude encyclopedie die nu vooral stof verzamelt. Waarom? Nou, omdat we een evenement gaan neerzetten dat het voorjaar 2024 doet sidderen van opwinding! (vergeet ook je zwembroek niet)
Houd je ogen op de bal, en je inbox in de gaten voor meer details over dit epische feest. Zet die nog onbekende datum maar vast in je agenda, want zeg nou zelf, wie wil er nou niet een avond (/middag) vol plezier, vrienden en een vleugje nostalgie? We kunnen bijna niet wachten om samen met jullie deze mijlpaal te vieren. Dus trek die dansschoenen aan en laat die moves zien, want dit wordt legendarisch!
{Bart, Nico, Jeanne, Annemiek}